Aparatas Aculmage-01 skirtas taškams, turintiems mažiausią elektros varžą, vizualizuoti ir pacientų diagnostikai, taip pat gydymui elektropunktūra ir aerojonų terapijai.
Šis prietaisas - tai aukštos įtampos impulsų generatorius, kuris užtikrina akupunktūros taškų liuminescenciją, kai vainikinis išlydis transformuojamas į silpną kibirkštinį išlydį sandūroje oras - dielektrikas - biologinio objekto paviršius.
Kaip žinoma, žmogaus ir gyvūnų oda bei augalų paviršius pasižymi nevienodu elektriniu laidumu.
Tradicinėje kinų medicinoje šis nevienodas elektrinis laidumas apibrėžiamas kaip akupunktūriniai taškai. Žmogaus odos elektros varža vidutiniškai yra 1-2 MOmai, o akupunktūriniuose taškuose ji daug mažesnį.
Įžemintą biologinį objektą padengus plonu dielektriku ir patalpinus į aukštos įtampos vainikinio išlydžio elektrostatinį lauką, galime stebėti akupunktūriniū taškū projekcijos švytėjimo fenomeną .Be to, ryškiausias melsvas švytėjimas stebimas elektrostatinio lauko, kurį sukuria generatorius, didžiausios koncentracijos taškuose.
Šis reiškinys gali būti panaudojamas diagnostikos tikslais, kai matomas korporalinių ir aurikuliarinių akupunktūrinių taškų projekcijų švytėjimas.


Diagnostikos kriterijais vizualizuojant taškus laikomi švytinėio taško ryškumas ir dydis, švytėjimo trukmė bei elektros srovės pokyčio laipsnis. Aparatą Aculmage-01 sudaro valdymo ir kontrolės blokas, darbo terminalai ir dvi įžemintos apyrankės, skirtos pacientui ir operatoriui.


Lithuania Vilnius
tel.+370 680 87 008
e-mail:
safin@kava.lt